راهنمای انتخاب رنگ لباس عروس: رنگ لباس عروس را چگونه انتخاب کنیم؟

رنگ لباس عروس از گذشته تا کنون با توجه به سنت های قدیمی سفید بوده است. امروزه اکثر نو عروس ها از لباس عروس سفید استفاده می کنند. رنگ رایج در لباس عروس های امروزی معمولا سفید خالص و عاجی می باشد. اما با توجه به استفاده افراد مشهور از لباس عروس های رنگی و همچنین سلایق مختلف، طراحان مد به لباس های رنگی روی آورند. این دارای تنوع زیادی بوده و انتخاب را دشوار ساخته است. در این مقاله قصد داریم با تعدادی از رنگ های رایج و نحوه انتخاب رنگ مناسب توضیحاتی را ارائه دهیم…

لباس عروس رنگی

به احتمال زیاد در مورد انواع رنگ لباس عروس کمتر مطالبی دیده یا شنیده اید. تهیه لباس عروس سفید یک قانون نیست! وقتی به یک مزون سر میزنید متوجه لباس عروس های رنگی در آن خواهید شد و ممکن است یکی از این لباس ها نظر شمارا جلب کند. از انواع این لباس ها می توان لباس عروس آبی، صورتی، گلبهی، سرخ، سیاه و… نام برد. برای تهیه لباس عروس رنگی باید اطلاعاتی را در این مورد کسب کنید که در ادامه مهم ترین آنرا را بیان کردیم:

راهنمای جامع انتخاب لباس عروس

 انتخاب رنگ لباس عروس متناسب با شخصیت خانم ها

تنوع رنگ در لباس عروس روز به روز گسترده تر شده و طرفدارای زیادی را به خود جذب میکند. انتخاب رنگ مناسب باعث زیبایی هرچه بیشتر شما در عروسی شده و همه را مجذوب شما خواهد کرد. برای انتخاب رنگ لباس عروس متناسب با شخصیت خود باید رنگی را در نظر بگیرید که بازتابی از خلق خو و رفتار شما باشد. انتخاب رنگ مناسب باعث افزایش اعتماد به نفس و همچنین تقویت شخصیت شما می شود که باعث افزایش جذابیت و تو چشم بودن شما در جمعیت می شود.

خرید لباس عروس در تهران

ارتباط رنگ لباس عروس با رنگ پوست

یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در جذاب شدن شما، انتخاب رنگ لباس عروسی متناسب با رنگ پوست می باشد. اگر در این زمینه اشتباه کنید به احتمال زیاد نتیجه عکس می دهد و تمام برنامه ریزی های شما برای عروسی خراب می شود.

برای تشخیص رنگ پوست باید به رنگ چشم و مو دقت کنید. افراد دارای مو مشکی و یا قهوه ای از پوستی تیره برخوردارند که باید رنگی انتخاب کنند که با پوستشان متضاد باشد. مانند صورتی، طوسی روشن، آبی ملایم و… . این افراد باید از رنگ های گرم و تیره خودداری کنند. مانندمشکی، قرمز و قهوه ای تیره، سبز یشمی و …

خرید لباس عروس ارزان

افرادی که پوست سفید دارند معمولا هایی دارای چشم هایی با رنگ آبی، طوسی، سبز و قهوه ای روشن می باشند. با توجه به توضیحات بالا، برای این دسته از افراد نیز باید از رنگ های متضاد با رنگ پوست مانند: قهوه ای، آبی ملایم، بژ، کرم و… استفاده شود. ناگفته نماند که رنگ های نارنجی، صورتی، قرمز و زرد برای این گروه مناسب نمی باشد.

برای افرادی که رنگ پوست معمولی دارند تقریبا اکثر رنگها قابل استفاده می باشد. زیرا هردو طیف رنگی روشن و تیره تا حدودی با رنگ پوستشان متضاد می باشد رنگهایی نظیر آبی، سرمه ای، گندمی، مشکی، صورتی و … مناسب این گروه می باشند و رنگ های نا مناسب این دسته بنفش، قهوه ای تیره، قرمز و مغزپسته ای می باشد.

مزون لباس عروس فروتن با 20 سال سابقه درخشان در عرضه لباس عروس و دریافت نمایندگی دو برند اروپایی همواره بهترین خدمات را به مشتریان اراعه می دهد. اگر هنوز هم در انتخاب مدل و رنگ لباس عروس تردید دارید می توانید به مزون فروتن رجوع کرده و از تجریبات و مشاوره بهترین ها بهره لازم را ببرید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید

کپی لینک در کلیپبورد

کپی