راهنمای اجاره لباس عروس: نکات مهم در اجاره لباس عروس

کت و شلوار داماد ها معمولا بعد از عروسی تا سالها قابل استفاده بوده و آقایان در مراسم ها و جشن های مختلف از آن بهره می برند. اما عروس ها،لباس عروس را فقط در شب عروسی پوشیده و سپس آنرا تا آخر عمرش در کمد نگهداری می کنند. امروزه با توجه به افزایش تورم و کاهش قدرت خرید مردم، تهیه و خرید لباس عروس مناسب کار بسیار دشواری بوده و با وجود هزینه های سنگین دیگر عروسی، خرید یک لباس عروس نو از عهده هرکسی بر نمی آید. یکی از راهکار های خوب کاهش هزینه های عروسی اجاره لباس عروس می باشد که در ادامه نکاتی را در این خصوص ذکر می کنیم…

نکاتی در مورد اجاره لباس عروس

قبل از اینکه به فکر اجاره لباس عروس باشید پیشنهاد میکنیم راهنمای جامع انتخاب لباس عروس را مطالعه کرده تا از انواع مدل و همچنین مدل متناسب با اندام خود آشنا شوید سپس نکات زیر را مطالعه کرده تا در تهیه لباس عروس، بهترین راه ممکن را انتخاب کنید:

1- تصمیم خود را قطعی کنید.

بعضی از دختر خانم ها علاقه ای به لباس استفاده شده ندارند و ترجیح می دهند که لباس عروسشان فقط به تن خودشان خورده باشد. به همین علت به این قشر از خانم ها پیشنهاد می کنیم تا لباسی نو بخرند. بعضی از خانم ها هم علاقه دارند که لباس عروس مختص خود را داشته باشند تا بعد از عروسی به عنوان یادبودی از آن نگهداری کنند یا اینکه آنرا به عنوان یادگاری به دختر خود بدهند. یا اینکه بعد از عروسی، لباس را میفروشند یا به کسان دیگر اجاره می دهند. بنابراین در قدم اول تصمیم خود را گرفته و سپس به اجاره و یا خرید لباس عروس اقدام نمایید.

2- هرچه سریع تر برای اجاره لباس عروس اقدام کنید

یافتن مدل های مختلف لباس عروس اجاره ای کاری بسیار دشوار است و عروس هایی که قصد اجاره کردن لباس عروس دارند باید سریعتر از دختر خانم هایی که قصد خرید دارند، اقدام کنند زیرا لباس عروس های اجاره ای دارای محدودیت در انواع طرح و سایز و مدل می باشند. اگر چند ماه قبل از عروسی دنبال لباس عروس اجاره ای باشید به احتمال زیاد لباس عروس مورد نظر خود را پیدا می کنید اما اگر دیر اقدام کنید ممکن است که لباس عروس مد نظر شما را کس دیگری اجاره کرده باشد.

3- انتخاب مدل لباس عروس

انتخاب مدل لباس عروس بستگی به اندام عروس، نحوه آرایش، تاج، تور، شنل و… دارد. قبل از انتخاب لباس عروس علاوه بر مطالعه راهنمای جامع انتخاب لباس عروس، بهتر است که با آرایشگر خود مشورتی داشته باشید. برای تشخیص بهتر لباس مناسب، حتما لباس را پرو کرده تا اندازه و زیبایی آن در تن مشخض شود. این نکته را هم در نظر داشته باشید که انتخاب نهایی شما، بر اساس تحقیقات، مشورت و همچنین سلیقه و علایق خودتان باید انجام شود زیرا در نهایت این لباس را شما خواهید پوشید.

4- یافتن مزون معتبر در تهران

اجاره لباس عروس نیاز به دقت و اطلاعات کافی در این مورد دارد. بعضی از افراد سودجو ممکن است لباس عروس دست دومی را که دارای مشکلی باشد به عنوان لباس سالم به شما اجاره دهد و در نهایت بخاطر همان مشکل از شما خسارت بگیرد. اما مزون های معتبر و معروف بخاطر سود کم حاصل از اجاره یک لباس، اعتبار خود را در معرض خطر قرار نمی دهند و همواره در تلاشند که بهترین ها را با مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهند که تنها شب به یاد ماندنی نو عروس ها، بخاطر لباسی نامناسب به خطر نیفتد. مزون لباس عروس فروتن با دریافت نمایندگی دو برند اروپایی یکی از معتبر ترین مزون های تهران می باشد.

5- اجاره دادن لوازم های جانبی لباس عروس

برخی از مزون ها همراه با اجاره لباس عروس لوازمی نظیر تاج، شنل، تور و کفش را نیز اجاره می دهند. برای روشن شدن این موضوع و جلوگیری از مشکلات احتمالی، از مزون در این مورد سوال کنید

6- نوشتن قرارداد با مزون

برای اجاره لباس عروس بهتر است قراردادی بین مشتری و مزون نوشته شود تا از مشکلات و دردسر های احتمالی جلوگیری کند. در این قرارداد می توانید تاریخ تحویل لباس، سالم بودن یا پارگی لباس، تمیز بودن لباس هنگام دریافت و تحویل و … را ذکر کنید. اگر اینکارا نکنید ممکن است هنگام تحویل لباس اختلاف نظر هایی پیش آید و در نهایت به دردسر و مشکل ختم شود.

برای اجاره لباس عروس می توانید به مزون فروتن مراجعه کرده و بهترین ها را انتخاب کنید. مزون فروتن با 20 سال سابقه و کسب نمایندگی دو برند اروپایی و همچنین با بکار گیری خیاطان مجرب، در این مدت از استقبال بی نظیر مشتریان برخوردار بوده و همواره کیفیت و زیبایی را در اولویت کار خود قرار داده است.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید

کپی لینک در کلیپبورد

کپی