مزایای دوخت لباس عروس: دوخت لباس عروس در تهران

نو عروس های امروزی توجه ویژه ای به نوع و جنس لباس عروس و همچنین تن خور لباس عروس دارند. عروسی ماندگار ترین شب زندگی هر دختری می باشد به همین علت خانم ها در انتخاب و خرید لباس عروس حساسیت زیادی را به خرج می دهند. اگر به دنبال لباس عروسی خاص و زیبا هستید. مطالب زیر را از دست ندهید…

چگونه لباس عروس خاص داشته باشیم؟

قبل از هرچیز برای آشنایی با انواع مدل ها و راه های متفاوت تهیه لباس عروس میتوانید راهنمای جامع انتخاب لباس عروس را مطالعه کنید.

یکی از دغدغه های بزرگ نو عروس ها انتخاب لباسی است که علاوه بر به روز بودن و داشتن جنس خوب از قیمت مناسبی هم برخوردار باشد. بهترین و تخصصی ترین راهکار برای تهیه لباس عروس خاص دوخت آن می باشد. که در ادامه مزایا و معایب این روش را بررسی خواهیم کرد.

فواید دوخت لباس عروس

قبل از دوخت لباس میتوانید مدل ها و طرح های مورد علاقه خود را به خیاط بیان کنید تا از آنها برای دوختن لباس شما ایده بگیرد سپس خیاط با اندازه گیری اندام شما و و در نظر گرفتن سلیقه شما، لباس مد نظر شما را خواهد دوخت. این لباس عروس بهتر از هر لباس دیگری مناسب شما خواهد بود که با آن میتوانید جشنی رویایی و آبرومندانه برگزار کنید.

معایب دوخت لباس عروس

از معایب دوخت لباس عروس میتوان به قیمت بالای آن و بد قولی بعضی خیاط ها اشاره کرد. که البته اگر مزون انتخابی شما معتبر و قابل اطمینان باشد این مشکلات پیش نخواهد آمد. مزون لباس عروس فروتن با بیش از 2 دهه سابقه و همچنین با کادر متخصص و مجرب آماده همکاری با شماست.

نکاتی در مورد دوخت لباس عروس

برای دوخت لباس عروس چند ماه زودتر به مزون ها مراجعه کنید زیرا بعد از اینکه با خیاط در مورد مدل لباس به توافق رسیدید، پرو های مقدماتی، و میانه و همچنین پرو نهایی وقت زیادی از شما خواهد گرفت. از انتخاب مدل خود اطمینان حاصل کنید و به طور دقیق مدل انتخابی خود را برای خیاط  شرح دهید و به توافق برسید تا بعد از پایان کار مغایرتی پیش نیاید. اجباری در انتخاب مدل از اینترنت یا ژورنال نیست. میتوانید با خلاقیت خود ترکیبی از چند مدل را ایجاد کنید.

اگر هزینه دوخت لباس عروس را ندارید میتوانید به خرید لباس عروس دست دوم مراجعه کنید یا لباسی را که دوخته اید پس از استفاده به مزون بفروشید برای درک بهتر مطلب زیر را از دست ندهید…

دوخت لباس عروس و فروش آن به مزون

قبل از سفارش دوخت لباس عروس، میتوانید با مزون در مورد خرید لباس بعد از عروسی صحبت کنید. معمولا مزون ها لباس عروسی دوخته شده ای را که بعد از عروسی بلا استفاده مانده اند را خریداری میکنند. در واقع شما میتوانید لباس عروس مورد علاقه خود را به مزون مورد نظر سفارش داده و بعد از گذارندن عروسی، لباس را به مزون بفروشید. مزون ها این لباس ها را به عروس های دیگر اجاره داده یا اینکه به عنوان لباس دست دوم میفروشند.
با این روش علاوه بر داشتن لباسی زیبا و متناسب با اندام خود، در هزینه های خود نیز صرفه جویی کرده اید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید

کپی لینک در کلیپبورد

کپی