جدید ترین و زیبا ترین مدل لباس عروس آستین دار 2020 + تصویر

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین و جدید ترین مدل های لباس عروس آستین دار آشنا کنیم. مدل آستین دار را می توان با انواع مدل ها ترکیب کرده و خلاقیت خود را سنجید. در واقع برای انواع لباس عروس پرنسسی، لباس عروس اسکارلتی، لباس عروس با گیپوری و … می توان آستین در نظر گرفت و می توانید آنرا به یک مزون لباس عروس معتبر سفارش داده تا برای شما بدوزد. مزون هم با توجه به خلاقیت و تجربه خود بهترین لباس ممکن را نسبت به اندام شما میدوزد.

لباس عروس آستین دار

عروس هایی که مراسم ازدواجشان در فصل سرما می باشد ترجیح می دهند لباس عروس آستین دار انتخاب کرده تا در هنگام عکاسی و تهیه کلیپ و همچنین مراسم عروسی اذیت نشوند. شاید تصور کنید آستین زیبایی لباس عروس را از بین می برد اما اینطور نیست ! لباس عروس های آستین دار امروزی از زیبایی بی نظیری برخوردارند. همانطور که گفته شد از ترکیب های مدل آستین و لباس عروس میتوان انواع مختلفی از لباس عروس را تهیه کرد. امروزه برای زیبایی بیشتر در آستین اینگونه مدل ها از گیپور یا دانتل کار شده استفاده میکنند تا لباس جلوه زیبایی به خود بگیرد علاوه بر این استفاده از یقه هفت و یا یقه ایستاده در کنار آستین ترکیب زیبایی خواهد بود. در این مطلب از بهترین این ترکیب ها عکس های مختلفی را برای شما در نظر گرفته ایم که شما با انتخاب مدل مورد نظر میتوانید دوخت لباس عروس خود را به مزون لباس عروس فروتن بسپارید.

لباس عروس آستین دار گیپوری برای چه اندامی مناسب می باشد؟

لباس عروس با آستین گیپور معمولا مناسب اندام های نسبتا چاق می باشد. بهتر است خانم هایی که بازو های پری دارند از مدل آستین دار گیپوری استفاده کنند تا طرح های گیپور روی بازو ها را پوشانده و اندام عروس را زیبا تر جلوه دهد. این مدل علاوه بر عروس های چاق مناسب خانم های لاغر هم می باشد. وجود گیپور و طرح و نقش ها بازو های خانم های لاغر را پر تر نشان داده و باعث زیبایی اندام خانم خواند شد. برای اطلاعات بیشتر به راهنمای جامع انتخاب لباس عروس مراجعه کنید. در زیر عکس تمام مدل های آستین دار را  برای شما آماده کرده ایم.

خرید لباس عروس در تهران

خرید لباس عروس دست دوم

خرید لباس عروس ارزان

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید

کپی لینک در کلیپبورد

کپی