درباره مزون فروتن

مزون عروس فروتن با هدف ارائه بهترين و زيباترين مدلهاي لباس عروس از برندهاي معتبر دنيا در ایران از 2 دهه پيش فعاليت خود را آغاز كرده است و در پي استقبال كم نظير مشتريان پس از طي مدت كوتاهي توانست در زمره بهترين و معروف‌ترين مزونهاي ایران قرار گيرد. اين هدف ميسر نمي‌شد مگر با پشتكار و همت مديريت آن، خانم مرضیه فروتن، كه با تجربه طولاني (بيش از2 دهه) و درايت خويش موجب موفقيت چشمگير و شهرت آن نه تنها در تهران و همدان بلكه در ساير شهرهاي ايران شد. به همين منظور مزون فروتن نامي برتر و شناخته‌شده در توليد و عرضه زيباترين لباسهاي عروس، نامزدي، لباس شب، تور و تاج، كفش و كت‌و‌شلوار دامادي در ايران مي‌باشد. مجموعه بزرگ مزون فروتن شامل بخشهاي گوناگوني مانند فروشگاه، نمايشگاه(Showroom)، دفتركار، سالن خياطي و اتاق مخصوص پرو است و با كادري مجرب آماده ارائه مطلوب‌ترين خدمات به مشتريان عزيز مي‌باشد.

مزون عروس فروتن در حال حاضر ارائه‌دهنده شيك‌ترين لباسهاي عروس از معتبرترين برندهاي دنيا وكشورهاي اروپايي از جمله ايتاليا، فرانسه، اسپانيا، انگليس و تركيه به مشتريان عزيز مي‌باشد و طي اين سالها موفق شده نمايندگي فروش محصولات دو شركت معروف اروپايي را بدست آورد.

لباس‌هاي توليدي اين مجموعه از بهترين، مرغوب‌ترين و ظريف‌ترين پارچه‌ها تهيه شده و با قيمت مناسب‌ مطابق با سليقه و بودجه همه مشتريان است و با در اختيار داشتن متنوع‌ترين مدلهاي روز دنيا مي‌تواند نظر مشكل پسندان را نيز تامين نمايد.كليه امور و خدمات مربوط به سفارش مشتريان از قبيل مشاوره، طراحي، آماده سازي، دوخت و پرو از زمان سفارش تا تحويل، توسط مديريت محترم و يا با نظارت مستقيم ايشان توسط پرسنل كارآزموده انجام مي‌گيرد و پس از آماده شدن نيز بارها توسط مشتري پرو و بررسي مي‌شود.