انواع لباس عروس سفید و تناسب آنها با رنگ پوست

استفاده از لباس عروس سفید به یک نماد و فرهنگ در شب عروسی تبدیل شده است. به طوری که بسیاری از خانوم ها در هنگام خرید لباس عروس، فقط به انتخاب مدل و کیفیت لباس عروس میپردازند و به رنگ های دیگر اصلا توجهی ندارند. اما لباس عروس سفید خود به چند دسته تقسیم می شود که شناختن همه آنها خالی از لطف نیست. در این مقاله قصد داریم انواع لباس عروس سفید را بررسی کرده و تناسب آنها را برای انواع پوست برای شما بیان کنیم تا هنگام خرید و یا دوخت لباس عروس انتخاب مناسبی داشته باشید.

انواع لباس عروس سفید

انتخاب مناسب رنگ و نوع لباس عروس تاثیر بسزایی در زیبایی و شکوه عروس خانوم ها در شب عروسی دارد. بنابراین پیشنهاد میکنیم قبل از تهیه لباس عروس در این مورد تحقیقات لازم را انجام دهید. برای شناخت انواع لباس عروس سفید با ما همراه باشید:

بیشتر بخوانید: راهنمای جامع انتخاب لباس عروس

لباس عروس سفید خالص یا درخشان

سفید خالص در واقع سفید ترین نوع لباس عروس محسوب می شود. این نوع رنگ با الیاف مصنوعی به راحتی تهیه می شود. و می توان آن را با استفاده از تور دوزی و سنگهای درخشان تزیین نمود. اگر پوستتان سفید است پیشنهاد میکنیم از این رنگ استفاده نکنید زیرا شما را رنگپریده و بیحال نشان می دهد. سفید درخشان مناسب پوست های سبزه و تیره می باشد.

لباس عروس سفید عاجی

این نوع رنگ مقداری گرم تر از سفید خالص است و طیف رنگی آن تا حدودی به رنگ زرد میل کرده است. به طوری که برخی آنرا به عنوان رنگ کرمی میشناسند. سفید عاجی همیشه مد بوده است و تقریبا با تمامی پوست ها همخوانی دارد. مخصوصا کسانی که دارای چهره صورتی رنگ هستند.

لباس عروس سفید الماسی یا طبیعی

سفید الماسی به عنوان سفید طبیعی شناخته می شود. و نسبت به سفید خالص از درخشش کمتری برخوردار است. سفید طبیعی مناسب با پوست تیره می باشد.

بهترین مزون لباس عروس در تهران

لباس عروس سفید شامپاینی

به رنگ سفیدی که مایل به رنگ کرمی و طلایی باشد سفید شامپاینی می گویند. این نوع رنگ معمولا در فصلهای سرد مانند پاییز و زمستان استفاده می شود و متناسب پوست برنزه و سبزه می باشد. 

لباس عروس سفید یخی

در لباس عروس سفید یخی مقداری از رنگهای طوسی و آبی مشاهده می شود. و خاصیت آن انتقال سرما می باشد. سفید یخی مناسب کسانی است که دارای پوست زرد می باشند. این رنگ برای کسانی که پوست بسیار سفیدی دارند توصیه نمی شود.

برای شناخت تمام تناژ رنگ لباس عروس می توانید به مقاله راهنمای انتخاب رنگ لباس عروس مراجعه کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید

کپی لینک در کلیپبورد

کپی